HiHo Silver Sox (Ponožky pro lidi)

Zabalte vlastní nohy do síly stříbra

Proč byste nemohli mít stříbro i na vlastních nohách? HiHo Silver Sox jsou ponožky/ podkolenky do bot, které jsou určeny k tomu, abyste se cítili dobře na chodidlech, prstech a nohách.
Ponožky do bot HiHo Silver jsou vyrobeny z měkčí verze stejné pozoruhodné stříbrné příze, která odvádí vlhkost, jako naše ponožky Silver Whinnys. Měkké plyšové froté obklopuje těžce pracující chodidla a lýtka. Stříbro je přírodní antimikrobiální látka a zabraňuje vzniku plísní, hub a zápachu v ponožkách. Příze odvádějící vlhkost pomáhá udržet nohy v suchu, zatímco stříbro vážně potlačuje bakterie způsobující zápach a plísně v ponožkách. Nohy jsou suché, čisté a nepotí se po celý den. Naše ponožky jsou vyrobeny tak, aby se přizpůsobily téměř každému chodidlu a noze.
Objednávka HiHo Silver Fox
HiHo Silver Sox - Ponožky pro lidi
HiHo Silver Sox - Ponožky pro lidi
Ponožky HiHo Silver Sox jsou vyrobeny tak, aby padly téměř každé noze a chodidlu. Ještě jsme nenašli nohu, na kterou by neseděly, a vyzkoušely je úžasné plnoštíhlé dámy i ženy s hubenou nohou. Způsob, jak změřit, zda vám sedí, je pomocí měřícího pásku, který začíná na spodní části chodidla a vede od špičky palce k horní části vnitřní strany lýtka, těsně pod kolenem. Pokud máte velká chodidla a dlouhé nohy, vyberte si delší velikost ponožky. Pokud máte široká lýtka, vyberte si delší ponožku. Pokud máte malá chodidla a kratší normální až hubené nohy, zvolte kratší délku ponožky.
Stříbro se po celou dobu životnosti ponožek nevymývá ani neoslabuje. Praní a sušení v pračce při jakékoli teplotě. Bez bělidel a změkčovadel. Přečtěte si více o stříbře, které se používá v našich ponožkových bandážích pro koně Silver Whinnys. Také se podívejte na reference lidí, kteří naše ponožky používali u svých koní, aby jim pomohly chránit zranění a problémy s dermatitidou na nohách jejich zvířat. Společnost Sox For Horses, Inc. netvrdí, že naše ponožky zabrání nebo vyléčí jakékoli onemocnění na nohách koní nebo lidí, ale přesvědčte se sami, co umí. Neobsahují žádná léčiva.

Věděli jste, že:

Stříbro má také jedinečnou vlastnost nejvyšší tepelné a elektrické vodivosti ze všech kovů?
Pro ty z vás, kteří znají vlastnosti měděných cívek, věděli jste, že ponožkový pletací stroj plete v jedné souvislé cívce stehů? To znamená, že HiHo Silver Sox jsou cívky ze stříbra na vašich nohách, prstech a chodidlech. Ti, kdo používají na svých zahradách elektrokulturu, by mohli znát měděný drát navinutý na sloupcích zaražených do půdy, který pomáhá rostlinám růst. A tak tedy víme, že pokud naši koně a osli nosí stříbro, určitě chceme něco takového i pro naše vlastní nohy a chodidla.
Antimikrobiální vlastnosti stříbra se využívají již tisíce let, dlouho před objevem mikrobiálních organismů. Bylo známo, že stříbrné nádoby a mince zabraňují kažení tekutin a vody při přepravě na velké vzdálenosti a po dlouhou dobu. Dnes stříbrný povlak zabraňuje usazování bakterií ve vodních filtrech na bázi uhlíku a ionty stříbra v systémech na čištění vody přenášejí kyslík, který oxiduje a ničí mikroby. Ionty stříbra a mědi mohou dokonce nahradit žíravý chlor při dezinfekci bazénů a nádrží. Stříbro se dnes používá v nemocničních systémech pro filtraci vzduchu, v nemocničních chirurgických oděvech, nemocničních závěsech, a pokud ještě nikoho nenapadlo dávat stříbro do chirurgických masek, musí to někdo udělat.
HiHo Silver Sox - Ponožky pro lidi
Objednávka HiHo

Objednávka HiHo Silver Sox (ponožky pro lidi)

Pokyny pro výběr velikosti ponožek: 

Nejde o velikost chodidla. Naše ponožky padnou na každou velikost nohy kromě dětských. Změřte na spodní části chodidla od špičky palce až těsně pod zadní část kolena a vyberte si nejlepší délku.

Pokud máte malá chodidla a krátké nohy, může být velikost Small tak akorát.

Pokud máte velká chodidla a dlouhé nohy, možná budete potřebovat ponožky velikosti Medium. Pokud máte malé, střední nebo velké nohy a máte plnoštíhlé nohy, objednejte si delší ponožky

HiHo Silver Sox - Ponožky pro lidi870 Kč
počet kusů

velikost Small 45 - 46 cm

HiHo Silver Sox - Ponožky pro lidi870 Kč
počet kusů

velikost Medium 60 - 61 cm

Osobní údaje

Firemní údaje

Vyplňte pouze pokud nakupujete na firmu.

Fakturační adresa

Doručovací adresa

Platba a doprava

Při objednání třech a více sad doprava zdarma.

Cena celkem
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram