Případové studie

Klisna 24 let, po flegmoně, která se zcela vyléčila. Jak noha natekla, popraskala kůže. Po splasknutí nohy se dělal pevný obvaz s léčivy, který se obden převazoval, potom následovaly ponožky Silver Whinnys po konzultaci s veterinářem. Fotografie číslo 1 zobrazuje, jak noha vypadala před použitím ponožek Silver Whinnys a další fotografie zobrazují, jak se noha v průběhu necelých dvou měsíců hojila. Nyní je noha klisny zcela zahojená a ponožky již nepoužívá.

Když už masti nepomáhají

pripadova-stude-06-02
Zadní noha desetiletého hřebce, který trpí na podlomy všech čtyř nohou již řadu let, převážně v blátivém počasí. Po konzultaci s veterinářem byly použity různé hojivé masti i masti obsahující antibiotika, dále roztoky a zábaly. Noha se zhoršovala i po použití těchto přípravků. Následovala flegmona, naštěstí podchycena v začátku. Byly doporučeny ponožky Silver Whinnys a výsledky byly patrné již v prvních dnech. Nyní noha zcela vyléčena.
Objevila se u něj také fotodermatitida v letních měsících, takže ponožky Silver Whinnys jsou jasná volba, jak zabránit slunečnímu záření proniknout na kůži.
pripadova-stude-06-01
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram