Ponožky pro koně Silver Whinnys

ponožky Silver Whinnys
Ponožky pro koně Silver Whinnys


Když vše ostatní selhalo - úspěch přinesou ponožky se stříbrem.

Koně mohou trpět různými lézemi, které postihují jejich dolní končetiny: dermatitida, škrábance, podlomy, fotodermatitida, různé boláky a ranky. Silver Whinnys poskytují vlastnosti ochrany nohou, které umožňují konečnou regeneraci kůže.

Ukončují cyklus infekce/opětovné infekce. Stříbro inhibuje růst bakterií v ponožkách. Jsou to bezpečné, netoxické obvazy bez léků, které brání patogenům, hmyzu, nečistotám a slunečnímu záření (UV), způsobujícím nemoci, proniknout do ponožek a dostat se na kůži.
Objednat ponožky pro koně


Našli jste nás a to je zásadní krok ve Vašem úsilí pomoci Vašemu koni.

"EPD není konkrétní diagnóza". Je to syndrom. Termín - škrábance, podlomy, popraskaná kůže, fotodermatitida - popisuje kožní léze, způsobené různými chorobami, které postihují dolní končetiny koní, "vysvětluje oceněný veterinární dermatolog, autor výzkumu a řádná profesorka Rosanna Marsella, DVM, z University of Florida (Gainesville) College of Veterinary Medicine.
Přečtěte si více o EPD
Každý, kdo vlastní koně trpícího těžkými dermatitidami ví, že nejde o kožní vyléčení jednoduchou aplikací volně prodejných mastí. Pokud by je bylo možné vyléčit tak jednoduše, Váš veterinář a účty za léčbu by byly mnohem levnější. Těžké případy mění nejen kvalitu života koní, ale také jeho majitele. K finančním nákladům na uzdravení, se přidává další stres a nespočet hodin péče.
Ponožky pro koně Silver Whinnys
Níže uvedené ABC jsou důvody, proč Silver Whinnys budou nejlepším obvazem a ochranou nohou, kterou jste si kdy koupili pro nohy svého koně. Kromě úspory financí obvazovým způsobem, mají opakovaně použitelné Silver Whinny všechny důležité vlastnosti, nezbytné k ochraně Vašeho koně při hojení. Nabízejí vlastnosti, které tradiční obvazování nemůže poskytnout. Více veterinářů zahrnuje naše ponožky do svých léčebných plánů, když je ochrana tkáně nezbytná pro zdraví a uzdravení.

Při ochraně a léčení jsou nezbytné následující prostředky nebo vlastnosti:

A
U Silver Whinnys se může cenný kyslík dostat do ponožky. Ponožky dýchají. Kyslík je již dlouho považován za důležitý pro hojení, protože pomáhá vysušit nadměrnou vlhkost a umožňuje vývoj odolnější granulační tkáně. Ponožky také blokují nečistoty, které představují překážky hojení, když jsou rány ponechány otevřené ve vzduchu. Dvojitá vrstva tkané ponožky poskytuje bariéru proti hmyzu, přenášejícímu choroby a chrání pokožku citlivou na UV záření.
B
Stříbro v ponožkách vytváří antimikrobiální bariéru, která brání nebezpečným mikrobům v přístupu do tkáně. Bakterie a houby musí projít dvojitou vrstvou ochrany, aby znovu infikovaly pokožku. Pokud se ponožky denně mění za čisté ponožky, zůstává síla stříbra, která brání průchodu bakterií a hub skrz ponožky do tkáně, optimální. Po 24 hodinách může naprostý počet choroboplodných zárodků v prostředí pod ponožkou, přemoci stříbro v ponožkách, proto je jejich každodenní výměna důležitá, aby bylo možné uzdravení sledovat. Na stránce časté dotazy hledně Silver Whinnys najdete další odpovědi na otázky.
C
Silver Whinnys odvádí vlhkost z povrchu kůže. Pohlcují a odstraňují vlhkost, způsobenou vylučovanými tělesnými séry. Tato vlhkost je absorbována a přenášena na vnější stranu ponožky, kde se může odpařovat z povrchu. Tradiční obvazy zachycují vlhký, teplý materiál na rány a dermatitidu stejně, jako špinavá plenka drží nežádoucí vlhkost na pokožce dítěte. Odvod ponožek pomáhá udržovat povrch pokožky suchý. Brání teplému a vlhkému prostředí, které šíří bakterie a houby. Ponožky nejenže udržují tkáň v suchu, ale také v letních měsících tyto vlastnosti ponožek udržují nohy v chladu. Jedná se o stejný chladící účinek, jaký poskytuje lehká bavlněná košile, která odvádí pot z Vašeho těla a umožňuje mu, odpařovat se, a tím ochlazuje Vaši pokožku.
Naše ponožky využívají stejné příze pro odvod vlhkosti používané v nejkvalitnějších atletických ponožkách, které udržují nohy v suchu a chladu během požadavků sportovních soutěží.

V průběhu hojení může zánět, infekce a poranění způsobit pomalé hojení. Je požadována zdravá rychlost hojení, což znamená, že dermatitidu, rány a boláky je třeba chránit před riziky, která brání zdravému a rychlému uzdravení.
Viz případové studie
U koní velkých plemen může pokračující nevyřešená dermatitida vést k devastujícím problémům.

Edém, neboli otok, způsobuje zničení krevních cév. Lymfatitida způsobuje trvalé poškození tkání a destrukci lymfatických cév. Veterináři chápou rizika pomalého hojení, a proto se během těchto epizod snaží agresivně zvládat záněty a infekce, které ohrožují Vašeho koně. Jakmile jsou tyto podmínky stabilizovány, jsou Silver Whinnys osvědčeným nástrojem, který Vám a Vašemu veterináři pomůže chránit nohy před nebezpečím prostředí koní, které vede k těmto nebezpečným epizodám.

Stříbro použité při výrobě našich ponožek se nikdy nevymyje. Nebude slábnout, ani časem se nezhorší. Stříbro bude stejně silné v den, kdy tyto ponožky vyhodíte na kusy, jako v den, kdy jste je koupili. Nepoužíváme ,,napuštěné" stříbro, což je metoda namáčení oděvů v ekologicky závažné chemické lázni. Naše stříbro je tu, aby zůstalo v našich ponožkách a splňuje nejvyšší úroveň ekologicky bezpečných výrobních standardů.

Nejlepším způsobem, jak je vyčistit, je prát v pračce. Tím se z ponožek odstraní největší množství vylučovaného materiálu a biologické zátěže. Perte na 60°, tím se odstraní bakterie. Používejte prací prostředek bez bělidla. Bělidlo ničí elasticitu. Nepoužívejte ani aviváž, protože chemie v ní a parfémovaných pracích prostředcích obsažená ,není to, co chcete na zanícenou pokožku.
crossmenuarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram