Život je tak jasný, že musíš nosit stínítka

UV Sensitivities Handled for Your Horse

Příběh a fotografie od Ray Petterson

Fotosenzitivita, reakce pokožky na UV paprsky slunečního světla může být nejen příčinou, ale také přispět ke zhoršení případů vaskulitidy, což je hlavní faktor přispívající ke koňské pasternální dermatitidě, EPD. Koně s bílými nohami a růžovou kůží trpí častěji citlivostí na UV záření a přímá příčina dermatitidy nebo zhoršení již existující dermatitidy, bitva fotosenzitivity by mohla být nejsnadnějším přispívajícím faktorem EPD k vítězství.

Počasí změnit nemůžete a nemůžeme vždy změnit, kde svého koně držíme. To je místo, kde Silver Whinnys vyrobila společnost Sox For Horses, Inc. pomáhají majitelům vykonávat kontrolu nad nimi jinak „nekontrolovatelné“ faktory.
UV Sensitivities Handled for Your Horse
"Jak jsme rozšířili naše porozumění," patogeneze tohoto komplexního onemocnění (EPD) v posledním desetiletí jsme si velmi vědomi důležitosti dysfunkce kožní bariéry, ať už primární nebo sekundární v důsledku zánětu. Porucha kůže může hrát důležitou roli při usnadňování pronikání alergenu a zvýšení rizika alergie senzibilizace. " napsala dr. Rosanna Marsella, oceněná veterinární dermatoložka, autorka výzkumu a profesorka Profes sor, Rosanna Marsella, DVM, DACVD University of Florida (Gainesville) College of Veterinary Medicine at the 2016 Osmý světový kongres veterinární dermatologie, kde Dr. Marsella představila svůj příspěvek, atopická dermatitida: Co je nejnovější v terapii.

"Protože seznam (potenciálních příčin) je rozsáhlý, je důležité nejprve se zabývat sekundárními infekcemi a léčit je" a po infekcích přehodnotit příčiny a vyřešit. " Marsella dodává: „Ve většině případů sekundární infekce jsou přítomny a komplikují hodnocení; tedy úspěšná identifikace základního onemocnění bude také záviset na úplném vyřešení druhé éry infekce. “ dodává doktorka Marsella ve svém článku Approach to Equine Pastern Dermatitis, publikované 1. vydání 2014 FAEP ''The Practitioner''

Vyhrajte tuto bitvu ochranou citlivé pokožky před škodlivým přímým slunečním světlem. Silver Whinnys od Sox For Horses, Inc, jsou ponožky vyrobené speciálně pro koňské nohy.
1
Dvouvrstvé pletení zastaví většinu ultrafialového záření od pokožky. Stejně jako špínu a hmyz, také dva hlavní nepřátelé léčení. Tato dvojitá vrstva zastaví kousající hmyz a udržuje špínu mimo kůži.
2
Pomáhají vyřešit sekundární infekci poskytnutím čistého prostředí, které podporuje uzdravení. Silver Whinnys nabízejí nejpokročilejší technologii stříbrných přízí ve světě, který brání růstu bakterií a hub v ponožkách, zatímco vlastnosti odvádění vlhkosti příze odvádí vlhkost od pokožky. Bakterie a houby nemohou proniknout do dvouvrstvé ochrany ponožky při dodržování protokolů.
3
Silver Whinnys poskytují větší ochranu, než jste si mysleli. Umožňují cenný vzduch dosáhnout povrchu kůže. Odvod / řízení vlhkosti jsou vlastnosti pozoruhodné stříbrné příze, odvádějí vlhkost z kůže. Dokončují dvě životně důležité funkce, udržují nohy chladné a povrch kůže suchý. I v blátě a mokru bylo prokázáno, že Silver Whinnys drží povrch pokožky suchý a čistý.“
Doktorka Marsella nabídla„I když to není lék na všechny případy EPD, natahovací koňské ponožky chrání pokožku a umožňují infekci k uzdravení. Stříbro, které má antimikrobiální účinky a vlastnosti a inhibuje růst bakterií a hub, je vložené do příze použité k výrobě tohoto výrobku.
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram